امروز کاراکترهای مهم مجموعه های روتین کمدی را جمع آوری کردم؛ کاراکترهای تاثیرگذاری که هنوز بعد از سالیان سال در ذهن هایمان مانده اندو هنوز در مواقع مختلف، به یادشان می افتیم، از حرکاتشان تقلید می کنیم یا تکیه کلام هایی را از قول آنها می گوییم؛ کاراکترهایی که هنوز زنده اند و جان دارند.

من روی ۲۰ شخصیت اصلی آثار کمدی که از ابتدای دهه هشتاد تا امسال در ذهن هایمان مانده اندانتخاب کردم ؛ ۱۰ کاراکتر بسیار محبوب و ۱۰ کاراکتری که نه به اندازه قبلی ها اما همچنان برایمان زنده اند. البته کاراکتر سریال های کمدی از جنس آثار رضا عطاران، سعید آقاخانی یا … هم می توانستند در این بخش حضور داشته باشند؛ اما تصمیم گرفتم فقط روی کاراکترهایی دست بگذارم که در سریال های فانتزی و روتین نقش داشتند و وارد حیطه آن سریال ها نشدم.

See the source image

ادامه مطلب

نوستالوژی از بامشاد و قل مراد تا بهروز پیرپکاجکی، خانم شیرزاد/ همه کاراکترهای بامزه سریال‌های طنز

بهترین فرمت برای دانلود فیلم ها در اینترنت

مناجات با امام زمان علیه السلام +فیلم و متن

کمدی ,کاراکترهای ,های ,سریال ,اند ,کاراکترهایی ,که هنوز ,در ذهن ,هایمان مانده ,زنده اند ,سریال های

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

مقالات سئو فروش تجهیزات مخابراتی رویای فیلمسازی یک دهه 60 This Is Hosein arghavanfl بصیرت افزایی ندای هفتم خلاصه نویسی های برنامه نویسی اندروید تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. پایگاه خبری تحلیلی آفتاب آبپخش